Na daljavo lahko vpišete otroka z izpolnjeno vlogo. Vlogo najdete na spletnem naslovu:

Vlogo lahko:

• izpolnite in jo pošljete kot priporočeno pošiljko po pošti do 31.3.2023 na naslov:

OŠ Gornji Petrovci, Gornji Petrovci 2, 9203 Petrovci.

Da bi vrtec ustrezno načrtoval število prostih mest za naslednje leto, prosimo, da otrokov prihod z vlogo najavite že sedaj. V vrtec vpisujemo otroke, stare od 11 mesecev do vstopa v šolo.

V času vpisa otrok, ste starši in vaši malčki vabljeni na dneve odprtih vrat vrtca. Ob sproščenem druženju boste spoznali delo in življenje v vrtcu in dobili odgovore na morebitna vprašanja ali dileme. Dnevi odprtih vrat  bodo med 9.00 in 10.00 uro.

Ob morebitnih nejasnostih pokličete ali se obrnite na nas po elektronski poti. Z veseljem vam bomo v čim krajšem času odgovorili.

Za vas bo dosegljiva pomočnica ravnatelja vrtca, gospa Mateja Meško:

Vljudno vabljeni!