V 2.skupini smo si predpraznične dni obarvali po svoje. Okrasili smo igralnico in druge prostore, postavili mini jelko, prinesli adventni koledar in pričeli s pričakovanjem Božička. Najprej njegov prihod v skupino in nato še prihod doma.

V tednu pred prihodom Božička pa smo imeli prav posebne naloge, ki nam jih je zastavil in so nas čakale v adventnem koledarju. Morali smo prebrati pravljico ob svečkah, kjer smo spoznavali kdo sploh je Božiček in kaj je njegova naloga, potem čajanka ob posebnem prazničnem vzdušju, kino dan, rajanje ob praznični glasbi in seveda druženje z Božičkom, ki je bilo prav posebno doživetje. Nekateri so zelo pogumno komunicirali z njim, spet drugi pa so raje ostali v varnih objemih vzgojiteljic. Ampak… vse ima svoj čar. Kajne?

V galeriji pa vas čaka nekaj fotografij.

V tem letu pa vsem želimo veliko zdravja, veliko čarobnih trenutkov, osebnega zadovoljstva, igrivosti ter tudi malo nagajivosti J Srečno 2023!

Vzgojiteljici Sandra in Vlasta z otroki 2.skupine

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost