Pomladni meseci so nas povabili na travnike. Pobližje smo opazovali rastline in žuželke, pihali smo regratove lučke. Z lupami smo si ogledali pikapolonico, pajka, gosenico.. ogledali smo si pajkovo mrežo, prebrali smo kdo je Vidku sešil srajčico, potem pa smo se še sami poigrali z volno.

V šolski telovadnici smo si ogledali predstavo Živ žav v gozdu, ki je bila tudi nagrajena. Otroci so zelo uživali.

Pripravili smo zaključno prireditev, na kateri se je naša skupina predstavila s pesmicami in deklamacijami, ki smo se jih učili preko šolskega leta.

Na koncu bomo zaključili še naš projekt Mali sonček. V telovadnici smo z učiteljem športne vzgoje opravili trening košarke. Otroci so bili zelo aktivni in navdušeni nad novim športom, ki so ga pobližje spoznali.

                                                                                                                              Vzgojiteljica: Vanja K. Novak

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost