Vrtec Jurček je že vrsto let prijavljen v projekt EKOŠOLA in na takšen način sodelujemo pri vzgoji eko ozaveščenega otroka. Skozi igro, razne pravljice in dejavnosti spoznavamo, kakšen je pomen čistega okolja. Začenjamo pri majhnih stvareh. Pospravljamo razmetano igralnico, ugotavljamo kam spada kateri odpadek, katerega lahko ponovno uporabimo.. Skupaj s četrto skupino pa smo se odpravili tudi pravo čistilno akcijo po poteh, kjer se tudi drugače sprehajamo. Otroci so opozarjali na odpadke, vzgojiteljice pa smo jih pobrale v vreče za smeti. Sledila pa je tudi sladka nagrada za dobro opravljeno delo, za katero je poskrbel Vlado.

                                                                                                                              Vzgojiteljica Vanja K. Novak

(Skupno 171 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost