Mesec december je v vrtcu še posebej čaroben saj nas v njem obiskujejo dobri možje. Da bi jih lažje pričakali smo si dneve popestrili z različnimi nalogami, ki so se skrivale v adventnem koledarju.

Pravo veselje je nastopilo, ko je zapadel sneg in smo se lahko igrali zunaj. Za radovedne bučke pa smo poskrbeli tudi v igralnici, kjer smo naredili eksperimente s snegom in ledom. Filtrirali smo umazano vodo in ugotavljali kje bo pritekla čistejša, risali smo z ogljem, pisali smo Božičku, izdelali smo voščilnice, lahternice.. December je bil kar prekratek za vse želje pri ustvarjanju.

Konec decembra nas je v skupini obiskal Božiček. Malo smo ga povprašali, kje ima jelenčke, kako je prišel med nas, ker ni snega in seveda smo mu povedali tudi pesmico Ferija Lainščeka Naj sijejo zvezde, ki ima tudi močno sporočilo: LJUBEZEN JE NAŠE NAJLEPŠE DARILO.

                                                                                                                                              Vzgojiteljica Vanja K. Novak

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost