Jesen je mesec oktober čudovito  pobarvala. Lepo vreme nas je vabilo na prosto.  Rdeča nit v TEDENU OTROKA je bila – »razigran uživaj dan!«

V gozdu smo nabirali naravni material, se igrali z njim in si ustvarili kotiček za naravnim materialom za igro v igralnici.. Spoznali smo nove gibalne igrice ter pretekli smo mini kros. Ogledali smo si lutkovno predstavo Razbita buča, ki nam je bila tudi iztočnica za nadaljnje ustvarjanje. Izrezljali smo buče in jih,  razstavili pred vrtcem ter se pri tem tudi strašno zabavali. Dneve v vrtcu smo si popestrili z razigrano matematiko. Seveda pa nismo pozabili niti na čarovnice… Nekaj fotografij si lahko ogledate v galeriji 3. skupine.

 

                                                                                                                                              Vzgojiteljica Vanja K. Novak

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost