Vrtci v Republiki Sloveniji bodo tudi prihodnji teden zaprti, v skladu s sklepom Vlade Republike Slovenije pa bo zagotovljeno nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

V skladu s sklepom Vlade RS bo Vrtec Jurček pri OŠ Gornji Petrovci naslednji teden tudi zagotavljal nujno varstvo otrok.

Za starše otrok vključenih v Vrtec Jurček pri OŠ Gornji Petrovci, ki morajo v naslednjem tednu delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo, se bo organiziralo DEŽURSTVO. Dežurstvo bo namenjeno staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok.

Potrebna bo tudi izjava staršev, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami. Glede na potrebe staršev po varstvu, se bo določil tudi poslovalni čas.

V času zaprtja vrtcev bodo starši oproščeni plačila vrtca. Pravno podlago bo določil interventni zakon.

V primeru, da potrebujete nujno varstvo za svojega otroka za naslednji teden, to takoj sporočite svoji vzgojiteljici. Potrebo po nujnem varstvu lahko sporočite tudi na o-gpetrovci@guest.arnes.si.

Lep pozdrav,

ravnatelj
Johann Laco

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost